Buurtlink
Maak een keuze uit wat je wilt toevoegen
Stel buurtgenoten op de hoogte van activiteiten aankondigingen en evenementen
Heb je spullen te koop, gratis op te halen of ben je naar iets op zoek
Deel beelden uit de buurt van je favoriete plekken, monumenten of bezienswaardigheden
Deel verhalen uit de buurt over evenementen, historie of bijzondere bewoners
Roep de buurt op om een mening te geven of een stelling, klacht, opinies of meldingen
Schakel je buurtgenoten in voor hulp bij verloren voorwerpen, huishoudelijke zaken of klusjes
Ga een gesprek aan met je buurtgenoten
1. Plaats jouw kalender in de buurt
2. Waar vindt het plaats?

Het bericht wordt geplaatst in alle buurten binnen een straal van 10km

1. Plaats jouw vraag of aanbod in de buurt
2. Wat is de locatie?

Het bericht wordt geplaatst in alle buurten binnen een straal van 10km

1. Deel je foto of video
1. Vertel je verhaal
1. Deel je oproep met de buurt
1. Deel je hulpvraag met de buurt
2. Plaats het in de buurt
1. Stuur een bericht aan je buren
2. Plaats het in de buurt
Thumb nieuwe flyer web 3 compleet

Verhalen / Locaties van

Atelier expositieruimte kunstenaar Anita Ammerlaan Markt 39

Tot eind mei is expositie ‘EYE-CANDY 7’ in ‘Atelier expositieruimte kunstenaar Anita Ammerlaan’ in het centrum van het Brabantse Roosendaal nog te bezoeken.
Expositie ‘EYE-CANDY 7’ biedt de bezoeker een mooie diversiteit, met bijzondere kunstwerken van dertien talentvolle kunstenaars, gepresenteerd op 1150m2.
Te bewonderen zijn: stenen en houten sculpturen, 3D-mozaïek, Chinese waterverf op rijstpapier, 3D kunstwerken uit staal in combinatie met glas, keramiek en schilderijen in diverse stijlen.

De exposanten zijn:
Rick Lelieveld - www.rick-lelieveld.nl (schilderijen)
Peter Vial - www.petervial.nl (3D-mozaïek)
Marijke Ardon - www.marijkeardon.nl (schilderijen)
Erika Stanley – www.arterika.com (schilderijen en 3D-objecten)
Frans Kegels - www.franskegels.com ( 3D staal&glas)
Bart Ensing - www.deverbeelding-online.nl (houten sculpturen)
Loes Müller - www.kunstuitdepolder.nl (3D in lood en keramiek)
Adrienne Kusters - www.adriennekusters.nl (chinese waterverf op rijstpapier)
Ineke Duyndam - www.inekeschilderijen.nl (schilderijen)
Patrick Cornelis - www.patrickcornelis.nl (stenen sculpturen)
Sylvia Verhoeven - www.sylvia-verhoeven.nl (stenen sculpturen)
John Sprengers - www.johnsprengers.nl (schilderijen)
Anita Ammerlaan – www.anitaammerlaan.com (schilderijen)

Bezoekadres:
Atelier expositieruimte kunstenaar Anita Ammerlaan
Markt 39
4701 PB Roosendaal(nb)

Geopend op vrijdag, zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur, of op afspraak via info@anitaammerlaan.com
Gesloten: 1 t/m 3 mei i.v.m. deelname kunstenaar Anita Ammerlaan aan een kunstevenement in de Keukenhof in Lisse.
Tevens zondag 17 mei gesloten.

www.anitaammerlaan.com
www.facebook.com/AtelierExpositieruimteKunstenaarAnitaAmmerlaan
www.twitter.com/AnitaAmmerlaan

Reageer als eerste